Home|Sign In
Schedule of Games
 
<December 2018>
SMTWTFS
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
  
  Games on Sunday, December 16, 2018 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
Sunday League- 2007/2008 Girls Full Field League Krajisnik FC Turbo '08 0 - 0 Ultrasonics Complete Full Field  
Sunday League- 2007/2008 Girls Full Field League SDA Utica '08G 1 - 3 Krajisnik FC Turbo '07G Complete Full Field  
Sunday League- 2007/2008 Girls Full Field League Coliseum '07G 2 - 2 SDA Utica '07G Complete Full Field  
Friday League- 2000/2001/2002 Girls Full Field Grannies United 1 - 3 Oriskany Complete Full Field  
Sunday League- 2005/2006 Boys Full Field Blue Div Coliseum Celtic  v  Coliseum Knights Result Pending Full Field  
Sunday League-2005/2006 Boys Full Field Green Div Coliseum Celtic  v  Coliseum Knights Result Pending Full Field  
Sunday League-2005/2006 Boys Full Field Green Div Coliseum Inferno NPL  v  Coliseum Athletic Result Pending Full Field  
Sunday League- 2005/2006 Boys Full Field Blue Div Coliseum Inferno '05G NPL  v  Coliseum Athletic Result Pending Full Field  
5th/6th Grade Boys Basketball League (Session 1) Accelerate Sports  v  Hickory Result Pending Court 3  
Sunday League- 2005/2006 Boys Full Field Blue Div Coliseum Inferno '05G NPL  v  Krajisnik FC United '05B Result Pending Full Field  
5th/6th Grade Girls Basketball League (Session 1) Valley Girls  v  Whitesboro Result Pending Court 3  
Sunday League- 2005/2006 Boys Full Field Blue Div No Game  v  No Game Result Pending Full Field  
Sunday League-2005/2006 Boys Full Field Green Div No Game  v  No Game Result Pending Full Field  
7/8 Grade Boys Fall Basketball League (Session 2) Accelerate Green  v  New York Mills Result Pending Court 2  
7/8 Grade Boys Fall Basketball League (Session 2) Clinton  v  Oneida Reckers 1 Result Pending Court 3  
7/8 Grade Boys Fall Basketball League (Session 2) Accelerate Red  v  Oneida Reckers 3 3:30 PM Court 1  
7/8 Grade Boys Fall Basketball League (Session 2) Westmoreland  v  Sauquoit 3:30 PM Court 2  
7/8 Grade Boys Fall Basketball League (Session 2) Oneida Reckers 2  v  Acc. Green or NYM 3:30 PM Court 3  
7/8 Grade Boys Fall Basketball League (Session 2) Holland Patent  v  Acc. Red or Oneida 3 4:30 PM Court 1  
7/8 Grade Boys Fall Basketball League (Session 2) Dolgeville  v  Westmo or Sauquoit 4:30 PM Court 2  
7/8 Grade Boys Fall Basketball League (Session 2) Accelerate White  v  Clinton or Oneida 1 4:30 PM Court 3  
7/8 Grade Boys Fall Basketball League (Session 2) Semi Final #1  v  Semi Final #1 5:30 PM Court 2  
7/8 Grade Boys Fall Basketball League (Session 2) Semi Final #2  v  Semi Final #2 5:30 PM Court 3  
7/8 Grade Boys Fall Basketball League (Session 2) Championship Game  v  Championship Game 6:30 PM Court 2  


 

  

Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2018 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use